Trenerzy

Halina - 11

Halina Szymanowska

Jestem pedagogiem, psychoterapeutką i  trenerką w Akademii Sowy. Jako pierwsza w Toruniu rozpoczęłam zajęcia poprawiające koncentrację uwagi, ćwiczące pamięć i ułatwiające uczenie się.

Oprócz treningów pamięci, prowadzę prywatny Gabinet Psychoterapii Inspiracja (http://gabinetinspiracja.pl/) oraz szkolenia motywacyjne, treningi rozwoju osobistego, warsztaty z zarządzania czasem i autoprezentacji. Ukończyłam  kurs psychoterapii systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu oraz szkolenie z psychoterapii poznawczo – behawioralnej. Moją pasją jest psychologia, praca z dziećmi, tworzenie programów rozwijających pamięć, koncentrację i podzielność uwagi, zachęcanie dzieci do nauki, motywowanie i pomoc w rozwijaniu własnego potencjału.

Prywatnie jestem miłośniczką pięknej przyrody, dobrej lektury i kina. Mam troje dorosłych już dzieci, dwa koty i … mnóstwo planów na przyszłość.

Debora - 06

Debora Zabłocka

Jestem absolwentką pedagogiki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Praca
z dziećmi sprawia mi dużo radości, zwłaszcza gdy mogę uczestniczyć w ich rozwoju intelektualnym i twórczym. Przez dwa lata miałam szansę uczestniczyć w licznych praktykach
w toruńskich przedszkolach. Od ponad czterech lat prowadzę zajęcia Akademii Sowy z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Prywatnie interesuję się tworzeniem muzyki i produkcją hand- made.

Anna Kasprowicz

Ukończyłam pedagogikę na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Doświadczenie w pracy z dziećmi rozwinęłam i zgłębiłam dzięki trzyletniej pracy w charakterze niani. Satysfakcję sprawia mi możliwość obserwacji i uczestnictwa w procesie rozwoju emocjonalnego i intelektualnego dziecka.
Prywatnie lubię czytać książki o tematyce pedagogicznej i psychologicznej oraz układać puzzle.